biuro rachunkowe warszawa

Na kolejnych stronach zamieszczamy informacje przydatne do nawiązania współpracy. Na Państwa dodatkowe pytania zawsze chętnie odpowiemy w trakcie spotkania. 

Precyzyjne określenie warunków obsługi i zasad współpracy jest ważne już na etapie składania oferty.

Wiele niepowodzeń we współpracy z biurami rachunkowymi i niezadowolenie Klientów z obsługi wynika z faktu, że wynegocjowują możliwie najniższą cenę za "standardową obsługę księgową", a w trakcie współpracy oczekują obsługi kompleksowej, udzielania informacji o różnorodnych regulacjach prawnych, doradztwa informatycznego, podatkowego itp.

Innym obszarem możliwych nieporozumień jest często wzrost procochonności obsługi spowodowany rozwojem firmy Klienta i jego dążeniem do zachowania niezmienionego honorarium za obsługę.

 

Aby uniknąć takich nieporozumień, przed sporządzeniem oferty obsługi księgowej lub szkolenia, prosimy zawsze o osobiste spotkanie z Państwem i jednoznaczne określenie wymagań firmy pod względem ilości pracy (np. ilość dokumentów, ich objętrość i rodzaj), jej zakresu (np. rodzaju wsparcia i konsultacji) i innych ważnych szczegółów.